ÖZMÜ-GE TEKSTİL


Özmü-ge Tekstil 20 yılı aşkın süredir müşterilerine yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır.

Lütfen bir dil seçiniz:

HAKKIMIZDA


1993 yılında kurulan Özmü-ge Tekstil, markalara fason üretim yaparak ve konfeksiyon makineleri alıp satarak ticari faaliyetine başlamıştır. 2008 yılından itibaren Avrupa'da bazı katalog firmalarına ve gruplara ihracat yaparak devam etmektedir. Faaliyetine 7 yıldır imalatçı-ihracatçı olarak devam etmektedir.

2014 yılı için Üretim kapasitesinin %90'ını dokuma kumaştan, %10'unu örme kumaştan üretilen giysiler oluşturmaktadır. İhracatının %99'unu Almanya, %1'ini İsviçre ve Avusturya gibi diğer ülkelere yapmaktadır.

2015 yılında oluşturduğu kendi markası ile satış yaptığı firmalara ve son üreticiye yaratılan markanın en iyi koşullarda pazarlanması amaçlanmaktadır. Tasarımdan kesime, baskıdan nakışa, dikimden kalite kontrol ve sevkiyata dokuma ve örme kumaştan tekstil ürünleri üretiminde olan tecrübesini müşterilerinin beklentilerini karşılayacak şekilde devam ettirmektedir.

ÜRÜNLERİMİZ


Özmü-ge Tekstil müşterileri için bayan iş elbiseleri, iş önlüğü ve pijama gruplarında yaz ve kış olarak iki sezon koleksiyon hazırlamaktadır.Ana ürün grubu iş elbiseleri ve iş önlüğüdür. Bunun dışında Erkek ve bayan gömlek, örme ve dokuma bayan elbise, bayan Bluz, t-shirt, spor formaları da ürün yelpazesi içindedir. 2015'ten itibaren ve masa örtüsü üretimi ile ürün çeşitliliğini artırmıştır.

KUMAŞ KALİTESİ


Müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla, Özmü-ge Tekstil değişik kalitelerde kumaşlardan istenilen model, baskı, boya ve nakış işlemleriyle ön numune ve sipariş üzerine üretim yapmaktadır. Aşağıda kullandığımız kumaş türlerinin bazıları yer almaktadır:

Kumaş kataloğunu inceleyin!

ÜRETİM KAPASİTESİ


İstanbul merkez ofis çalışan sayısı 3, sigortalı çalışan sayısı 59 kişidir. Yenice faaliyet alanı 3 katlı olup ve toplam 1350 m2'dir. Aylık üretim kapasitesi 35.000 adettir. Makine parkuru 27 adet düz dikiş, 15 adet overlok olmak üzere, ilik, düğme ve ilave olarak değişik tipte 17 adet tekstil makinesinden oluşmaktadır.

İLETİŞİM